KARLŮV pivovar s.r.o.
Česká republika
  • Výroba originálního českého piva
  • Stáčení piva (plechovka, láhev, soudek, petainer)
  • Vývoj a produkce projektů Private Label
JAROSLAV HUBÁČEK
Ideologist & faunder
Posláním společnosti Karlův Pivovar je pokračovat v tradicích pravého klasického českého pivovarnictví a představit světu na všech kontinentech jedinečnou chuť, technologii a tradice našého národa. Každým douškem našeho piva se snažíme uchovat a předat děditství mistrovství a kvality českých sládků. Naším cílem není jen vyrobit nápoj, ale vytvořit opravdový kus pivovarského umění, který ztělesňuje českou kulturu a vášeň pro pivo. Jsme přesvědčeni, že naše pivo se stane nedílnou součástí gastronomického a kulturního dědictví světa a přinese radost a uspokojení všem znalcům autentické chuti a kvality.
Evgheni Grigoriev
Managing Partner & CEO
Naše strategie je založena na přesvědčení, že PARTNERSTVÍ je základem našeho úspěchu. Věříme ve spolupráci s každým členem našeho týmu, dodavateli surovin, obchodními partnery a milovniky piva, navazování dlouhodobých vztahů založených na vzájemné důvěře a respektu. Naše partnerství je klíčovým prvkem našeho poslání distribuovat autentické české pivo do celého světa.

Jsme otevřeni spolupráci, výměně zkušeností a usilujeme o společný úspěch. Naše partnerství je klíčovým prvkem spojujícím naši misi a strategii propagace českého piva po celém světě.
Karlův Pivovar в цифрах
2023year
Year the company was founded
2022year
Year the company was founded
2021year
Year the company was founded
Hlavní klíčové ukazatele pro výsledky za rok 2023:
4,82
million
Počet prodaných jednotek hotových výrobků
24 200
Hectoliters
Množství piva vyrobeného v roce 2023
12
countries
Počet zemí vyvážejících hotové výrobky
27 336
retail outlets
Distribuce hotových výrobků do exportních zemí